Bilgisayar, Telekomünikasyon, Laboratuar ve Elektronik ekipmanların bulunduğu odalarda ortama yayılan ısının alınarak, ortamın belirli sıcaklık ve nem şartlarında tutulması, gerekli taze hava ve temizlik şartlarının sağlanması için tasarlanmıştır

     Geliştirilmiş özel mikroişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır. Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarının sağlamak için hassas kontrolli cihazları 24 saat 365 gün çalışarak elektronik ekipmanlarının ömrünü ve verimini en üst düzeye çıkarmaktadır.

KULLANIM ALANLARI HASSAS KONTROLLÜ KLİMALARIN GENEL ÖZELLİKLERİ
- Bilgi İşlem Merkezleri
- Arşiv Odaları
- Sistem Odaları
- Operasyon Merkezleri
- Tekstil Kondüsyonlama Odaları   
- Müzeler
- Kalibrasyon laboratuarları 
- Çek Basım Odaları
- Telekomünikasyon ve Santral Odaları  
- % 90’ın üzerinde duyulur ısı oranı
- Hassas sıcaklık ve bağıl  nem kontrolü
- Yükseltilmiş döşeme altı hava dağılım imkanı
- Yılda 365 gün 24 saat çalışma imkanı
- Geliştirilmiş microişlemci kontrol sistemi
- Ortalama 100.000 saat çalışma ömrü
- 2.5’in üzerinde duyulur enerji verimi
- Yüksek enerji tasarrufu

Yukarıda belirtilen odaların klimatizasyonu için özel olarak üretilen Liebert& Hiross, yukarıda belirtilen şartları sağlamak için en ideal çözümdür.

Liebert& Hiross’un uzaktan gözlenebilme (telemonitoring) teknolojisi ile cihazların her an ne durumda olduğu öğrenilebilir ve bu imkan servis ve bakım maliyetlerini minimum seviyelere indirir.

Yüksek verimli klimalarla enerji tasarrufu sağlayan Liebert & Hiross, ozona zarar vermeyen refrigerant gazı ile çevre dostudur.

İhtiyaçlarınıza tümü ile cevap verecek , bugün yerli ve yabancı birçok firmanın tercihi olan İklimlendirme sistemleri ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermek , konusunda uzman yetkili kişiler ile keşif yapmamız söz konusu olacaktır.