İnsan ve teknoloji odaklı kurum kültürüne sahip şirketimizin geliştirdiği hizmet modelleri ile çağı ve teknolojiyi yakalayan firmalara zenginlik katıyoruz.

info@dataline.com.tr
+90 (216) 550 12 72

Şirketimiz Hakkında.

  • Şirket Profilimiz
  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz
2004 Yılında kurulmuş olan Dataline, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Bilgisayar Altyapı İletişim ve Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt şirketlerinden biri olmuştur. Yerel ve geniş alan network kurulumunda yapısal kablolama sistemleri, kablolama altyapısı, aktif ağ ürünleri, kesintisiz güç kaynakları pazarlarında, satış öncesi ve satış sonrası hizmet veren bir taahhüt şirketidir. Kurulduğu yıldan bu yana müşterilerine sunduğu doğru çözüm ve doğru ürün yelpazesi ile Dataline, sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.
DataLine, günümüz Türkiye'sinde, sanayinin her dalında, dünya standartlarını yakalamak isteyen kuruluşların, ilerlemesinde bir gereklilik haline gelen bilişim sektörünün önde gelen bir şirketi olup, müşterilerine doğru çözümü doğru ürünler ile anahtar teslim sunar.
Kurulduğu yıldan bu yana müşterilerine sunduğu doğru çözüm ve doğru ürün yelpazesi ile DataLine, sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.
Bizler “DATALİNE” Olarak Network Yapısal Kablolama Altyapı Projelerimizde Müşterilerimizin İletişim İhtiyaçlarına Göre Belirlediğimiz Ürün ve Hizmetlerimiz İle Entegre Edilmiş Çözüm Uygulamalarımızı Gerçekleştiririz.