• 1. Fiber Optik Kablolama Sistemleri
  Fiber Optik Kablolama Pazarının dünya lideri konumundaki üreticilere ait yapısal Kablolama sistemleri ile ilgili projelendirme, dizayn, malzeme temini, enstelasyon, test hizmetlerini ayrı ayrı veya anahtar teslimi şeklinde sunmaktadır.
 • 3.OTDR Test ve Raporlama (Fiber Test )
  OTDR ( Optical Time Domain Reflectometer ) işçiliği, Fiber optik fusion ek yapılan kablolun desibell ( dB ) kayıplarının saptanması ve pdf formatında dosyalandırmak.
 • 5. Data Test ve Raporlama (Cat-6…)
  Data kablolarının (Cat5-Cat6-Cat7…) Priz ve Patch panel tarafında sonlandırılması, kabloların kullanıcı tarafındaki karşılıklarına göre etiketlenmesi.
 • 7. GÜVENLIK KAMERA SISTEMLERI
  Genelde tüm kamera sistemi çeşitleri, güvenlik amaçlıdır. İhtiyacınıza göre DATA LINE satın alabileceğiniz ve kurulum hizmetini de gerçekleştirebileceğiniz kamera çeşitlerini sizlere bu başlık altında tanıtmak istiyoruz
 • 2.Fiber Optik Fusion Splice Sonlandırma
  Fiber optik kablo uçlarının çok küçük kayıplarla Fusion cihazları ile sonlandırılıp düzenlenmesi. Fiber optik kablolar özel kutularda sonlandırılmak zorundadır. Bu kutular duvar tipi ve kabinet tipi olarak iki çesittir. Fiber kablolar hiçbir zaman yalnız başına kullanılamazlar.
 • 4. Yapısal Kablolama Sistemleri (Cat-6…)
  Dataline’ın ana çalışma kollarından biri olan Yerel ve Geniş Alan İletişim Ağları, Yapısal Kablolama Sistemleri, Test ve Raporlama konusunda hizmet vermekteyiz. Yapısal Kablolama Pazarının dünya lideri konumundaki üreticilere ait yapısal Kablolama sistemleri ile ilgili projelendirme, dizayn, malzeme temini, enstelasyon, test hizmetlerini ayrı ayrı veya anahtar teslimi şeklinde sunmaktadır
 • 6.Sistem Odası Düzenleme ve Data Center Uygulamaları
  Data Center ( Sistem Odası ) içerisinde, zemin yükseltme, Isı,nem kontrolü, Gazlı söndürme sistemeleri, havalandırma, soğutma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ve kurulumu.
 • 7.IBM Systems
  IBM, iş dünyasının ve toplumun giderek artan gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış bir platformla, kurumsal bulut alanında tüm dünyada liderdir .

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

Desteğe mi ihtiyacınız var?
7/24 Buradayız!